Rubytec

Europejska marka Rubytec ze Szwajcarii specjalizuje się w „inteligentnych rozwiązaniach” dla szeroko rozumianego outdooru, kampingu oraz dyscyplin sportowych. Produkuje i dostarcza wysokiej jakości akcesoria już od 1996 roku. Wszystkie produkty marki Rubytec sprawią, iż każda podróż lub aktywność fizyczna będzie znacznie przyjemniejsza.

W swoim życiu wiele czasu przeznaczamy na jedzenie oraz picie. Wiadomo, że są to podstawowe fizjologiczne potrzeby naszego organizmu, niezbędne dla jego poprawnego funkcjonowania. Niezależnie od tego, czy zaspakajamy głód czy potrzebę bycia w grupie byłoby wspaniale uczynić to łatwiejszym, wygodniejszym lub po prostu wyglądającym fajniej dzięki wysokiej jakości produktom Rubytec® Eat & Drink. Termosy i kubki próżniowe Rubytec® Shira oprócz ciekawego designu są również bardzo trwałe. Wyjątkowy poziom izolacji osiągnięto dzięki próżniowym ściankom, miedzianej powłoce na wewnętrznej stalowej ściance oraz unikatowemu getterowi do uzupełniania i utrzymywania próżni w czasie. Laserowo wycięte logo, wysokiej jakości powłoki, świetne kolory, szczotkowana stal nierdzewna i wiele ciekawych detali są dowodem na to, że ergonomiczna konstrukcja może również po prostu ładnie wyglądać.

Produkty

Termosy

Termosy próżniowe Rubytec Shira Vacuum Bottle znakomicie utrzymują temperaturę, zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów przez 24h. Zapewnia to wysoce wytrzymała konstrukcja z podwójnej stali nierdzewnej oraz izolacja próżniowa pomiędzy ściankami. Termos wyposażony został w szeroki otwór ułatwiający napełnianie oraz czyszczenie a jednoczęściowy wkręcany korek szczelnie izoluję górną część. Całość wykonana  została z materiałów wolnych od BPA, obojętnych dla smaku napoju znajdującego się w środku. Elegancki design dopełnia intensywny kolor, który naniesiony został metodą proszkową. Dzięki temu powłoka jest idealnie gładka i nie utraci swych właściwości na skutek działania wysokich temperatur.

Jeżeli chcesz mieć pod ręką w czasie zimowej wędrówki gorący napój oraz coś chłodnego i orzeźwiającego latem koniecznie musisz się w niego zaopatrzyć.

 

Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo ABS.

Pojemność: 0,5 l/0,75 l/1l

Waga: 375g / 450g / 550g

 

Termos na żywność

Trwały i nowoczesny pojemnik na żywność Shira Food Container wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, utrzymujący ciepłą lub chłodną temperaturę posiłków przez wiele godzin dzięki długotrwałej izolacji próżniowej. Żywność można umieścić bezpośrednio w pojemniku, świetnie nada się np. na zupy, makarony, żywności dla niemowląt, jak i jogurtów czy owoców. Dzięki szerokiej średnicy i niewysokiej konstrukcji jest łatwy do czyszczenia, niezwykle stabilny i pakowalny. Utrzyma jedzenie i picie w chłodzie do 24 godzin lub w cieple do 12 godzin. Pojemnik na żywność bez BPA jest wyposażony w unikalny getter do uzupełniania i utrzymywania próżni w czasie.

 

Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo ABS

Pojemność: 0,5 l

Waga: 343 g

 

Kubek termiczny

Kiedy rano w pośpiechu musisz wyjść do pracy, a nie zdążyłeś jeszcze wypić kawy z pomocą przyjdzie bardzo wygodny w użyciu kubek termiczny Shira Travel Mug. Wykonany ze stali nierdzewnej, posiada łatwe otwieranie przy użyciu jednej ręki, przeznaczony zarówno do zimnych, jak i ciepłych napojów. Ścianka wewnętrzna jest wykonana z bezzapachowego oraz nieprzenoszącego smaku ABS-u. Silikonowy pierścień wokół kubka jest antypoślizgowy oraz chroni przed oparzeniem dłoni. Wąski kształt kubka sprawia, iż pasuje do większości uchwytów w samochodach, bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne czy korozję.

 

Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo ABS & /silicone

Pojemność: 0,5 l

Waga: 317 g

 

The subscriber's email address.