Nowa najlżejsza i najbardziej kompaktowa kuchenka Jetboila w historii

Ogólnoświatowa premiera najnowszego systemu gotującego od amerykańskiej firmy Jetboil, który wprowadza kuchnię outdoorową na kolejny poziom satysfakcji. Poznaj nowego STASH-a!

W końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień premiery najnowszego systemu gotującego od amerykańskiej firmy Jetboil. Wychodząc naprzeciw wielkim marzeniom i ambitnym celom Klientów oraz historii własnej innowacyjności inżynierowie Jetboila zaprojektowali zupełnie nową, najefektywniejszą i najlżejszą kuchenkę w całej swojej historii: Jetboil All-New Stash™. W porównaniu z dotychczasowym najlżejszym modelem Jetboil Zip nowa kuchenka jest lżejsza aż o 40%! Tak jak we wszystkich systemach Fast Boil Systems również Stash wyposażony został w technologię FluxRing®, a dodatkowo posiada też tytanowy, niezwykle solidny i niezawodny składany palnik. Kultowa już wydajność systemów marki Jetboil, mimo tak ogromnego zmniejszenia wagi kuchenki, została zachowana na tym samym poziomie gotując wodę już w 2 minuty i 30 sek. Pojemność 0,8 litra i waga 200 g oraz specjalny design pozwalający zmieścić cały zestaw do naczynia z wygodną składaną rączką sprawiają, iż kuchenka idealnie optymalizuje miejsce w niewielkim nawet plecaku, zwiększając przyjemność z wędrówki i podziwiania nowych miejsc. System Jetboil Stash w niezwykły sposób łączy ze sobą z jednej strony kompaktowość oraz niewielką wagę, a z drugiej wygodę i pewność stabilnego użytkowania z precyzją i technologicznym zaawansowaniem. W tym przypadku nie pozostaje nam nic innego jak zapakować swoje wielkie marzenia w niewielki plecak i ruszać odkrywać świat!

Kompatybilne akcesoria: Hanging Kit, Grande Coffee Press, garnek 1,5l Ceramic FluxRing Cook Pot, patelnia Summit Skillet.

The subscriber's email address.