Wild Country

Asortyment marki Wild Country jest przeznaczony dla Klientów poszukujących idealnego połączenia niezawodności, prostoty użytkowania i doskonałej jakości. Zaprojektowane w Wielkiej Brytanii przez ten sam zespół, który opracował produkty Terra Nova, zapożyczają niektóre standardy wzornictwa i jakości ze swojej siostrzanej marki, stanowią jej doskonałe uzupełnienie. Namioty Wild Country oferują idealną równowagę pomiędzy przystępną ceną a jakością. Są przeznaczone dla szerokiej grupy turystów: zarówno poważnych entuzjastów outdooru, jak i tych bardziej początkujących, a także dla grup młodzieżowych. Sprzęt marki Wild Country pozwala cieszyć się wspaniałą atmosferą wypoczynku szerokiej grupie odbiorców.

Kompaktowy sprzęt biwakowy

Dystrybucja marki Wild Country pozwala nam zapewnić niezawodny, kompaktowy i łatwy do spakowania sprzęt biwakowy wszystkim osobom lubiącym spędzać wolny czas na powietrzu. Nasi Klienci oraz my sami niezwykle cenimy sobie współpracę z tą marką, której produkty są nieustannie udoskonalane, tak aby zapewnić jak największą satysfakcję z ich korzystania.

Produkty

Namioty z serii Core

Przykładowym modelem jest namiot Coshee. To idealna propozycja dla turystów poszukujących niezawodności i wysokiej jakości w przystępnej cenie. Model ten łatwo i szybko się rozstawia (elastyczne i wytrzymałe aluminiowe pałąki Superflex) a jego bardzo lekka waga i niewielkie rozmiary po spakowaniu sprawiają, iż jest on nieodzownym składnikiem kempingowego ekwipunku. Dzięki ulepszonej i dopracowanej konstrukcji świetnie radzi sobie w trudniejszych warunkach atmosferycznych z silnym wiatrem. Ochronę przed wilgocią i deszczem zapewnia poliestrowy, wytrzymały i wodoodporny materiał. Wysoki komfort użytkowania oraz wspaniałą funkcjonalność zapewniają dwa wejścia pozwalające na wygodny dostęp do przedsionka, oraz siateczka na wewnętrznej ściance drzwi, która gwarantuje wentylację oraz chroni przed owadami.

Dane techniczne namiotu Coshee 2-osobowego:
Waga: 2,0 kg
Wymiary po spakowaniu: 42 cm x 15 cm
Wymiary całkowite podłogi podłogi po rozstawieniu: 218 cm x 140 cm
Szerokość sypialni: 102 cm
Wysokość maksymalna: 90 cm

3-sezonowy

Materiały użyte w serii Core:

 • tropik wykonany z wodoodpornego materiału Stormtex P4000mm FR Polyester,
 • podłoga wykonana z wodoodpornego materiału Aqua Stop P5000mm Polyester,
 • dwa elastyczne, bardzo wytrzymałe i super lekkie pałąki Superflex Alloy 8,5 mm.

Modele dostępne w serii Core: Coshee Micro, Coshee 2, Coshee 3.

Namioty z serii CIassic

Namioty z serii CIassic Series to idealne połączenie niskiej wagi oraz niezawodności, które łatwo zapakujemy i szybko rozstawimy.

Przykładowy model z serii, namiot Zephyros Compact, perfekcyjnie zabezpieczy nas przed złymi warunkami atmosferycznymi dzięki nisko-profilowej tunelowej konstrukcji oraz wodoodpornym materiałom, z których został wykonany. Namiot świetnie sprawdzi się od wiosny do jesieni, zarówno podczas krótkich wypadów za miasto, jak i podczas dłuższych wyjazdów. Dzięki wewnętrznej ściance drzwi częściowo pokrytej siateczką, owady nie będą niepokoić nas podczas wypoczynku, a jednocześnie namiot będzie odpowiednio wentylowany. Budowa namiotu, jeden przedsionek i dwa wejścia, oraz szybkość rozstawiania zapewniają odpowiednio wysoki komfort użytkowania przy jednoczesnej funkcjonalności. 

 

Dane techniczne namiotu Zephyros Compact 2-osobowego:
Waga: 1,85 kg
Wymiary po spakowaniu: 30 cm x 19 cm
Wymiary całkowite podłogi podłogi po rozstawieniu: 230 cm x 148 cm
Szerokość sypialni: 100 cm
Wysokość maksymalna: 92 cm

3-sezonowy

Materiały użyte w serii Classic:

 • tropik wykonany z wodoodpornego materiału Stormtex P4000mm FR Polyester,
 • podłoga wykonana z wodoodpornego materiału Aqua Stop P6000mm Polyester,
 • elastyczne i wytrzymałe pałąki Superflex Alloy 8,5 mm.

Modele dostępne w serii Classic: Helm Compact 1, Helm Compact 2, Helm Compact 3, Zephyros Compact 1,  Zephyros Compact 2, Hoolie  Compact 2, Hoolie  Compact 3, Hoolie  Compact  4

 

Namioty z serii Specialist

W ofercie Wild Country znajdują się również bardziej specjalistyczne modele, udoskonalone większą ilością technicznych materiałów. Doskonałym przykładem tej serii jest namiot Blizzard, który dzięki swojej tunelowej konstrukcji oferuje optymalną równowagę między ilością miejsca do wypoczynku a niską wagą. Niezwykle stabilny podczas wietrznych warunków atmosferycznych, z tropikiem wykonanym z bardzo lekkiego i wodoodpornego materiału, pokrytego warstwą silikonu i poliuretanu.

Dane techniczne namiotu Blizzard 2-osobowego:
Waga:2,2 kg
Wymiary po spakowaniu: 42 cm x 15 cm
Wymiary całkowite podłogi po rozstawieniu: 290 cm x 150 cm
Wysokość maksymalna: 85 cm

4-sezonowy

Modele dostępne w serii Specialist: Foehn 2, Foehn 3, Blizzard 2, Blizzard 3 Trisar 2, Trisar 3

Tarpy biwakowe

Wśród produktów Wild Country nie mogło zabraknąć praktycznych tarpów biwakowych, które stanowią doskonałe schronienie przed słońcem i deszczem podczas podczas wyjazdów.

Przykładem jest:

Adventure Tarp - najprostsza i najlżejsza formą schronienia podczas wędrówki, idealne dla tych, którzy szukając przygód nocują pod gwiazdami. Wzmocnione oczka i taśmy parciane pozwalają na ustawienie w różnych konfiguracjach. Płachta wykorzystuje wypróbowany i przetestowany wodoodporny materiał namiotów Wild Country, Stormtex P4000.

 

Dane techniczne (1 os/2os):

Waga: 367/671 g
Wymiary w pokrowcu:  15 x 15 x 7 cm
Wymiary po rozłożeniu: 245 x 148 cm / 290 x 248 cm
Materiał: Poliester Stormtex P4000

Wodoodporność: 4000mm H2O.

Praktyczny pokrowiec ze ściągaczem

Dostępne modele: Adventure Tarp1, Adventure Tarp2, Competition Tarp1, Competition Tarp2. 

Śpiwory i wkładki

Syntetyczne śpiwory Mistral, w zależności od modelu, przeznaczone do letnich i wewnętrznych zastosowań, idealne do kempingu w cieplejsze dni, na wiosnę i lato lub przez cały rok. Aby uniknąć przeciągów, śpiwór został wyposażony w osłonę na zamek błyskawiczny, z kolei blokada suwaka zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas snu. Posiada również przegrody na ramiona oraz wewnętrzną kieszeń na drobiazgi. Dwuwarstwowa konstrukcja w górnej części oraz na dole w pełni optymalizuje zatrzymywanie ciepła.

Dane techniczne (w zależności od modelu):

 • zakres temperatur comfotr/extreme: +1°C/-14°C, -3,5°C/-19,5°C, -7,5°C/-25°C
 • rozmiar w pokrowcu: 43 x 24cm/43 x 27 cm/34 x 29 cm
 • całkowita długość 220 cm,
 • waga 1771 g/1920g/2150g
 • materiał 100% poliester
 • wypełnienie 100% poliester

Wkładki będą idealnie dopasowanym i bardzo wygodnym dodatkiem do śpiworów.

Dostępne modele: Mummy Sleeping Bag Liner, Envelope  Sleeping Bag Liner.

The subscriber's email address.