Kupilka

Fińskie wzornictwo oraz ekologiczna technologia łącząca ze sobą tradycję z nowoczesnością - tym właśnie charakteryzuje się marka KUPILKA®. Naczynia tej marki powstają z biomateriału Kareline® Natural Fibre Composite oraz wytwarzane są w Finlandii w sposób neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Kompozyt Kareline® składa się w 50% z drewnopochodnych włókien celulozowych z certyfikowanych fińskich lasów oraz w 50% z tworzywa termoplastycznego. Drewniany kompozyt charakteryzuje się niezwykłą odpornością na wysokie temperatury oraz trwałością dzięki nieprzeciętnie  gęstej strukturze.

Produkty marki KUPILKA® pięknie się starzeją, zachowując swoje unikatowe właściwości oraz estetykę. Niezależnie od tego, czy w grupie, czy w pojedynkę, KUPILKA® wnosi skandynawską nutę do chwil spędzonych przy posiłku.

Produkty

Najważniejsze cechy produktów KUPILKA®:

- wykonane z drewna kompozytowego Kareline® Natural Fibre Composite oraz wytwarzane w Finlandii w sposób neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla,
- zawierają 50% drewnopochodnych  włókien celulozowych i 50% tworzywa termoplastycznego,
- niezwykle gładkie w dotyku, a jednocześnie bardzo wytrzymałe,
- termoplastyczny i gęsty materiał znakomicie izolujący gorące napoje,
- unikatowy i organiczny wygląd,
- nie pochłaniają zapachów i nie są wrażliwe na wilgoć,
- nie wymagają dodatkowej konserwacji,
- bardzo lekkie, bardzo łatwo utrzymać je w czystości w terenie,
- można je myć w zmywarce,
- szeroki zakres temperatury: od -30 do 100°C.

Kompozyt z włókien naturalnych Kareline®: ekologiczne włókna celulozowe z certyfikowanych fińskich lasów sosnowych wzmacniają materiał za pomocą zatwierdzonego przez FDA polipropylenu stosowanego jako klej. Produkty z tego materiału pięknie się starzeją, zachowując swoje właściwości.

Kubek Kupilka 21

Klasyczny kubek Kupilka® o pojemności 210 ml., który zapoczątkował nową erę spożywania posiłków na świeżym powietrzu w 2003 roku. Niezwykle wytrzymały towarzysz podróży, który utrzymuje temperaturę napoju bez ryzyka poparzenia palców.

Specyfikacja:
Pojemność: 210 ml
Waga: 83 g
Wymiary: 60 mm x 93 mm x 165 mm
Kolory: brązowy/conifer/cranberry/kelo/blueberry

Miska Kupilka 55

Wielofunkcyjna i pojemna miska Kupilka® 550 ml, idealna do zjedzenia zupy lub innego posiłku podczas wyprawy. Miska  pewnie leży w dłoni dzięki wygodnemu uchwytowi, co pozwala na komfortowe posilenie się podczas biwakowania. Tradycyjne fińskie wzornictwo oraz ekologiczna technologia łączą  ze sobą tradycję z nowoczesnością, zapewniając jednocześnie komfort podczas użytkowania.

Specyfikacja:
Pojemność: 550 ml
Waga: 184  g
Wymiary: 54 mm x 154 mm x 223 mm
Kolor: brązowy/conifer/cranberry/kelo/blueberry

Talerz Kupilka 44

Talerz Kupilka® 440 wnosi odrobinę luksusu do posiłków na świeżym powietrzu. Talerz ma dwa uchwyty, dzięki czemu można go wygodnie oprzeć na kolanach podczas jedzenia. Idealnie pasuje do sztućców Kupilka i może również służyć jako taca na zestaw do kawy lub miskę na zupę.

Specyfikacja:
Pojemność: 440 ml
Waga: 294 g
Wymiary: 28 mm x 186 mm x 300 mm
Kolor: brązowy/conifer/cranberry/kelo/blueberry

Kupilka Spork 205

Kupilka® Spork 205 to opcja na dłuższe wyprawy outdoorowe, gdy trzeba zmniejszyć liczbę gramów, a jednocześnie zachować funkcjonalność.

Specyfikacja:
Waga: 14 g
Wymiary: długość 205 mm
Pojemność: 10 ml
Kolor: brązowy/conifer/cranberry/kelo/blueberry

Krzesiwo Kupilka FireSteel 8

Wielokrotnie nagradzane krzesiwo KUPILKA FireSteel 8 wytwarza duże iskry o temperaturze do 3000˚C, ułatwiając rozpalanie ognia również w wilgotnych warunkach pogodowych. Wyposażone w kompaktowy zapalnik i sznurek ze skóry renifera, dzięki ergonomicznemu uchwytowi może być używany nawet w rękawiczkach. To niezbędne narzędzie jest obowiązkowe dla każdego poszukiwacza przygód na świeżym powietrzu!

Kupilka Gift Box

Zestaw prezentowy Kupilka Gift Box to idealny upominek dla podróżników, jak i oryginalny zestaw do codziennego użytku. Zestaw składa się z kubka, talerzyka i łyżeczki.

The subscriber's email address.