Marka Extremities została założona przez Terra Nova Equipment w 1980 roku, aby wypełnić lukę na rynku z akcesoriami odzieżowymi dedykowanymi do zabezpieczenia organizmu w trudnych warunkach atmosferycznych. Szybko stała się jednym z najlepszych specjalistycznych brandów w zakresie ochrony głowy, rąk oraz nóg podczas górskich wędrówek, polarnych ekspedycji oraz każdej zimowej aktywności na świeżym powietrzu.

Przez ostatnie 30 lat rękawiczki, czapki oraz ochraniacze marki Extremities® były rozwijane tak, aby zapewnić szeroki wybór styli pasujących do rożnego rodzaju aktywności fizycznej. Zostały poddane testom przez bijących rekordy entuzjastów sportów outoorowych, którzy sprawdzili je w najbardziej ekstremalnych miejscach świata. Doświadczenie twórców brandu Extremities pozwala na lepsze zrozumienie technicznych właściwości tkanin oraz zastosowaniu ich w najbardziej odpowiedni sposób w odzieżowych akcesoriach.

Marka Extremities oferuje również szeroki wybór rękawiczek i czapek do codziennego użytku. Zaprojektowane tak, aby przy eleganckim designie posiadały techniczny akcent i chroniły przed codziennym chłodem podczas podróży do pracy lub spacerów.

Bardzo cenimy sobie współpracę z tą brytyjską marką. Jej produkty zyskały uznanie i popularność wśród różnych grup, od alpinistów do biegaczy, rowerzystów, wędkarzy oraz ludzi ceniących sobie styl i elegancję na co dzień.

Ochraniacze

Posiadamy kilka rodzajów ochraniaczy. Wszystkie modele wykonane są z oddychających membran. W zależności od potrzeb do wyboru są dwie wysokości ochraniaczy do pół łydki, oraz do kolan.

Widząc jak prężnie rozwija się branża outdoorowa jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości dostarczenia piechurom w Polsce namiotów i sprzętu biwakowego firmy Terra Nova Equipment, które prezentują swoim wykonaniem i funkcjonalnością najwyższy poziom.

The subscriber's email address.