Munkees

Munkees to niemiecka marka oferująca od wielu lat przydatne na co dzień akcesoria, łączące w sobie designerski wygląd i funkcjonalność. Gadżety wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów oraz z niemiecką precyzją. Jeśli szukasz praktycznych i estetycznych, a jednocześnie pomysłowych i nietuzinkowych gadżetów marka Munkees jest właśnie dla Ciebie. Zróżnicowany asortyment, od kompasów do wielofunkcyjnych narzędzi sprawi, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do najciekawszych i najbardziej znanych akcesoriów należą różnego rodzaju kolorowe breloki posiadające jednocześnie funkcję otwieracza do butelek. Jest to również świetny pomysł na oryginalny i przydatny upominek, który z pewnością przysporzy wiele radości i satysfakcji z korzystania.

Produkty

Breloki

Twoje klucze lubią znikać? Możesz temu zaradzić dzięki szerokiemu wyborowi breloczków, które zwykle posiadają więcej funkcji np. otwieracza do butelek lub latarki z kompasem. Breloki występują w przeróżnych wzorach, jak np. zwierząt lub ulubionej formy sportu jak choćby piłkarz.

Karabinki

Każdy piechur z pewnością doceni uchwyty do butelek, lub karabinki które można podpiąć np. do plecaka. Szeroki wybór kolorystyczny trafi w różne gusta - bardziej stonowane lub wielokolorowe dopasują się do naszego charakteru. Różne opcje zamykania – zakręcane lub płaskie z agrafkowym zamknięciem, w kształcie litery lub smoka obrazują niezwykłą pomysłowość i ciekawy design.

Suwaki naprawcze - FixnZip

Świetne  rozwiązanie w przypadku awarii zamka błyskawicznego, czyli suwak naprawczy FixnZip w różnych rozmiarach. Jeżeli podczas wędrówki zepsuł Ci się zamek np. w kurtce, nie rozpaczaj, możesz szybko i wygodnie zastosować zapasowy suwak. Ten sprytny patent można stosować zarówno do zamków rozpinanych, jak i tych, których końcówki są zespolone. Suwaki FixnZip montuje się w bardzo łatwy sposób bez żadnych dodatkowych narzędzi. W kilka chwil uszkodzony zamek uzyskuje sprawność, a my komfort, iż nie wychłodzimy organizmu gdy temperatura nieco spadnie

Kłódki

Kiedy planujesz podróż możesz sięgnąć po praktyczne kłódki, aby mieć pewność, że twój bagaż będzie bezpieczny.

W ofercie znajdziemy lekkie kłódki z oznaczeniem Red Diamond, informujące służby bezpieczeństwa na lotnisku o możliwości otwarcia jej bez niszczenia. System zamknięcia TSA Lock używany jest na lotniskach w 37 krajach.  Jeśli chcesz spiąć kilka sztuk bagażu, pozwoli na to kłódka z elastycznym kablem. Kłódki zamykane są na 3-cyfrowy kod lub kluczyk.

Coś dla najmłodszych

W asortymencie marki Munkees również nasze pociechy znajdą coś dla siebie. Grające oraz świecące breloczki w kształcie pingwina czy piłki futbolowej na pewno sprawią im ogromną radość i dadzą dużo niezapomnianej zabawy.

The subscriber's email address.