O firmie

Od piętnastu lat prowadzimy na terenie Polski sprzedaż i dystrybucję produktów wielu liczących się w outdoorowym świecie marek. Jak to często się zdarza, pomysł na firmę podsunął nam i „uśmiech losu” i wynikające z doświadczenia potrzeby. Podczas naszych licznych wypraw, czy to w trudno dostępne góry, czy też leżące z dala od cywilizacji urocze zakątki naszej planety potrzebowaliśmy kilku niezbędnych do życia artykułów. Na wyjazdach można się obyć bez wielu rzeczy, jeść i pić jednak trzeba, a że na naszych szlakach „barów” jeszcze nie zbudowano, więc jedzenie i sprzęt do gotowania należało nieść ze sobą.

Nasze początki

Zaczynaliśmy od superlekkiej żywności liofilizowanej niemieckiej firmy Travellunch oraz słynących z błyskawicznego gotowania, niezawodnych w każdych warunkach amerykańskich kuchenek marki Jetboil. W trakcie następnych sezonów działalności uzupełnialiśmy ofertę o kolejne marki, które jednocześnie testowaliśmy na naszych wyprawach. W sprzedaży pojawiły się m.in. noże, sztućce i inne akcesoria francuskiej marki Baladeo, oraz szwajcarskie termosy Rubytec – obie marki świetnie uzupełniające naszą podstawową „kuchenną” ofertę.

Na wielu wypadach potrzebowaliśmy superlekkich namiotów, co zaowocowało później wprowadzeniem do dystrybucji brytyjskiej marki Terra Nova znanej m.in. z najlżejszych dwupowłokowych namiotów na świecie, czy też namiotów w wariancie bardziej turystycznym pod nazwą Wild Country.

Odzież na ekstremalne warunki

Na bardziej surowy zimowy klimat zaczęliśmy sprowadzać z Anglii wykonane z najlepszych technicznych materiałów czapki, rękawice i ochraniacze firmy Extremities, a uzupełnieniem odzieżowej oferty są produkty obecnej 20 lat na rynku czeskiej marki Sensor, znanej głównie z bielizny termoaktywnej wykonanej z mającej właściwości antyodorowe wełny Merino lub na lato chłodzące Coolmax-y.

Sprawdzone produkty

Testowane w podróży

Wszystkie oferowane przez nas marki testowaliśmy i sprawdzaliśmy w trakcie wielu naszych wypraw i licznych podróży, możemy je z czystym sumieniem polecić każdemu, stawiamy na jakość i funkcjonalność, a motywem przewodnim naszej działalności jest oferowanie sprzętu outdoorowego i akcesoriów turystycznych dla każdego i na każdą okazję.

Pomocne gadżety

TESTOWANE W EKSTREMALNYCH WARUNKACH

Warto jeszcze wspomnieć o dwóch dodatkowych oferowanych przez nas markach będących doskonałym uzupełnieniem naszego portfolio: szwajcarskiej marki Loksak z ofertą wodoodpornych etui mogących zabezpieczyć Twoje smartfony, aparaty i inne elektroniczne gadżety aż do głębokości 60 m, a także niemieckiej marki Munkees z serią różnych uniwersalnych gadżetów począwszy od zabawnych otwieraczy, aż do przydatnych w podróży kłódek, kompasów itp. akcesoriów , pod wspólnym hasłem fun & function. Bo na każdym kroku różnej outdoorowej aktywności o to właśnie chodzi by mieć frajdę i czerpać z tego jak najwięcej radości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

The subscriber's email address.