W 2001 roku Dwight Aspinwall i Perry Dowst zrewolucjonizowali gotowanie w terenie tworząc szybką, kompaktową i wydajną kuchenkę - pierwszy Jetboil. Od tego czasu inżynierowie firmy Jetboil podążają ich śladami, nieustannie przekraczając granice tego, co jest możliwe, opracowując zaawansowane technologie, które na nowo definiują branżę. Zaowocowało to stworzeniem najefektywniejszych oraz najbardziej precyzyjnych systemów do gotowania dostępnych na rynku. Po męczącym dniu wędrówki, wypełnionym proteinowymi batonami, nic nie smakuje lepiej od ciepłego posiłku podczas zachodu słońca.

Kuchenki marki Jetboil słyną z niezawodności. Co więcej, cechują się wszechstronnością - można je dostosować do aktualnych potrzeb, w zależności czy potrzebujemy akurat coś szybko ugotować, czy mamy trochę więcej czasu na przygotowanie posiłku podczas biwakowania.

Istotnym ogniwem w systemach gotujących Jetboil jest technologia FluxRing® – opatentowany napromiennik, który kondensuje ciepło i oddaje je bezpośrednio do naczynia, zapobiegając niepotrzebnej utracie energii. Dzięki niej zużycie paliwa jest znacznie mniejsze niż w tradycyjnych systemach gotujących. Bardzo dobra sprawność energetyczna, która wynosi około 70-80% energii procesu jest oddawana podczas gotowania, gdzie w innych modelach nie zawierających FluxRing® jest ona rzędu 30%.

Podczas podróży, po pokonaniu wielu kilometrów, każdy dodatkowy gram w plecaku zaczyna coraz bardziej ciążyć. Dlatego też wszystkie kuchenki Jetboil są niezwykle lekkie i kompaktowe, łatwo mieszczą się do plecaka więc można je zabrać dosłownie wszędzie, nie odczuwając dodatkowego ciężaru.

Jako dystrybutor sprzętu outdoorowego wiemy jak istotne dla naszych Klientów są takie cechy jak niezawodność oraz innowacyjność. Wiemy również, także z własnego doświadczenia, że po długim i pełnym przygód dniu na szlaku, ale też z samego rana, nasz organizm domaga się ciepłego posiłku lub pysznej, aromatycznej kawy. Dlatego też postawiliśmy na współpracę z amerykańskim producentem kuchenek, firmą Jetboil.

Jako dystrybutor marki Jetboil na terenie Polski oferujemy bardzo szeroki katalog produktów, które sprawdzą się podczas wysokogórskich i ekstremalnych wypraw, jak również podczas wakacyjnego biwakowania. Nasze wieloletnie i pozytywne doświadczenia z firmą Jetboil, pozwalają nam zapewnić, iż wszystkie produkty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i doskonale spełniają swoją funkcję.

The subscriber's email address.