TravelSafe

Holenderska marka TravelSafe oferuje szeroką gamę produktów, które pomagają zniwelować zagrożenia dla zdrowia podczas podróży do minimum. Ściśle współpracując z podróżnikami, lekarzami, ekspertami tropikalnymi, szpitalami i różnymi instytucjami rządowymi, marka TravelSafe wyspecjalizowała się w dostarczaniu najnowocześniejszych i niezbędnych produktów. Spełniają one aktualne wymagania dotyczące zmniejszania ryzyka zdrowotnego dla osób podróżujących do krajów, w których ryzyko zagrożenia dla zdrowia jest wyższe.
Produkty marki TravelSafe to niezbędne wyposażenie dla wszystkich podróżujących, niezależnie od tego, czy akurat potrzebna jest apteczka pierwszej pomocy, moskitiera czy środek odstraszający owady.

Produkty

Turystyczne apteczki pierwszej pomocy

Każdy z nas może się znaleźć w sytuacji, w której nie można natychmiast uzyskać odpowiedniej pomocy medycznej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa marka TravelSafe stworzyła linię kompaktowych apteczek turystycznych wygodnych i łatwych w obsłudze. Apteczki są dopracowane w najmniejszych szczegółach, z podziałem na poszczególne miejsca podróży.

Apteczka pierwszej pomocy TravelSafe Globe Basic Bag, odpowiednia do wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu, z podstawowym wyposażeniem, na które składają się różnego rodzaju i rozmiarów bandaże, plastry czy nożyczki. Zestaw Globe Basic Bag zapakowany został w mocny i wytrzymały pokrowiec z tkaniny poliestrowej z wieloma przezroczystymi kieszeniami i dużą kieszenią na suwak. Przezroczyste kieszenie ułatwiają znalezienie potrzebnych przedmiotów w nagłych wypadkach. Tył zestawu posiada specjalne wzmocnione naszywki, dzięki czemu można go przymocować do plecaka lub paska.

Zestaw zawiera:

- 6x wodoodporny plaster 19 x 72mm
- bandaż elastyczny 4cm x 4m
- 2x gaza 5 x 5cm
- bandaż trójkątny
- bandaż 10 x 12cm
- 2x samoprzylepny opatrunek na ranę 10 x 9cm
- 1x taśma z tlenkiem cynku 5m
- 6x gaza dezynfekująca
- 1x rękawiczki winylowe
- nożyczki do bandażu
- pęseta

Wymiary: 12 x 18 x 6 cm
Waga: 282 g
Materiał: Poliester

Moskitiery

TravelSafe oferuje pełną gamę moskitier, dla każdej kategorii podróżnych. Wszystkie moskitiery produkowane są zgodnie z wytycznymi WHO i spełniają najwyższe standardy jakości. Siatka wykonana jest z wytrzymałego materiału poliestrowego, dzięki czemu zapewnia ochronę na najwyższym poziomie. Są one niezwykle trwałe oraz odporne na uszkodzenia i rozdarcia.

Wielofunkcyjna 1-osobowa moskitiera TravelSafe Multi Style wykonana z niezwykle drobnej siatki, która powstrzyma najmniejszego owada lub komara. Siatka o wysokiej gęstości (> 1000 otworów/cal², High Destiny Mesh) jest najlepszą alternatywą dla siatek poddawanych obróbce chemicznej, chroni przed wszystkimi rodzajami gryzących komarów i owadów. Siatkę można zawiesić na trzy różne sposoby, dzięki czemu zawsze będziesz mieć odpowiednią opcję w każdej sytuacji.

Wymiary: 225 x 120 x 150 cm
Waga: 485 g
Materiał: 100% Poliester

Pokrowce podróżne

Duża kolekcja pokrowców ochronnych, takich jak pokrowce transportowe, przeciwdeszczowe oraz poncha.
To niezbędny sprzęt na każdą przygodę!

Lotniczy worek ochronny TravelSafe Flight Container skutecznie chroni i zabezpiecza bagaż podczas podróży przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem. Ściągany sznurkiem, z wygodnym uchwytem do przenoszenia, dodatkowo można go zamknąć za pomocą kłódki TSA. Bardzo lekki i kompaktowy - można go schować do dołączonej niewielkiej torby. Nadaje się do bagażu o pojemności do 85 litrów!!!

Wymiary: 25 x 45 x 100 cm
PojemnośC: > 75 litrów
Waga: 142 g
Materiał: 210D ripstop poly, 100% poliester
Kolor: pomarańczowy

Portfele i saszetki turystyczne

Bezpieczny portfel biodrowy TravelSafe Moneybelt Light z dwoma zapinanymi na zamek przegrodami na dokumenty podróżne. Bardzo wygodny i komfortowy do noszenia, tył portfela został podszyty materiałem Coolmax®. Delikatny materiał jest komfortowy dla skóry, cechuje się wysoką chłonnością oraz znakomicie odprowadza wilgoć. Regulowany elastyczny pas biodrowy.

Wymiary: 30 x 1 cm
Waga: 45 g
Materiał: Poliester
Kolor: Czarny

Poduszki podróżne

Poduszka turystyczna zapewnienia komfortowy sen oraz relaks po dniu pełnym aktywności. Znakomicie sprawdzi się podczas dłuższej podróży autobusem, pociągiem lub samolotem.

Poduszka pod szyję Foldable Memory Foam wyposażona w piankę z pamięcią kształtu, która idealnie dopasowuje się do szyi i zapewnia optymalne wsparcie. Poduszkę można zwinąć w pokrowiec, dzięki czemu można ją łatwo przechowywać, gdy nie jest używana. Pokrowiec jest zdejmowany, można go prać i jest wyposażony w poręczny zamek błyskawiczny.

Wymiary: 24 x 24 x 12 cm - ø 12 x 12 cm
Waga: 269 g
Materiał: 100% oddychający poliester soft touch z pianką memory
Kolor: czarno-zielony

Kłódki TSA

Niewielka i lekka kłódka TravelSafe TSA Cable Travellock z elastycznym kablem, który pozwoli spiąć ze sobą kilka sztuk bagażu, zamykana na 3-cyfrowy kod. Kłódka posiada oznaczenie Red Diamond informujące służby bezpieczeństwa na lotnisku o możliwości otwarcia jej bez niszczenia.

System zamknięcia TSA Lock używany jest na lotniskach w 37 krajach.

Waga: 55g
Kolor: srebrny

The subscriber's email address.