Nowe produkty firmy Baladeo

Francuska firma Baladeo zaprezentowała ostatnio kilka nowości cechujących się ciekawym designem oraz wysoką funkcjonalnością, które zdecydowanie przykuwają uwagę miłośników przydatnych akcesoriów outdoorowych.

Zestaw Baladeo Yosemite: nóż wielofunkcyjny + latarka

Jedną z nowości zaprezentowanych niedawno przez francuską firmę Baladeo jest niezwykle przydatny zestaw Yosemite 2.0 zawierający latarkę Vision S i nóż wielofunkcyjny Barrow Tech. Nóż oraz latarka zostały zaprojektowane tak aby przy niewielkich rozmiarach oraz wadze zapewniały wszystkie przydatne narzędzia podczas wędrówek, biwakowania czy wycieczek rowerowych. Kompaktowość oraz solidne wykonanie zadowolą każdego kto nie lubi niespodziewanych usterek w trakcie podróży i jednocześnie ceni sobie jak najefektywniejsze zagospodarowanie miejsca w plecaku gdyż cały zestaw możemy bez trudu zmieścić w kieszeni. Latarka Vision wykonana została z anodyzowanego aluminium, włączana jest jednym przyciskiem umieszczonym z tyłu, zasilana jedną baterią AAA (w zestawie) oraz wyposażona jest w taśmę na nadgarstek. Po zapadnięciu zmroku zapewni nam światło o mocy 1W LED (strumień świetlny 25 lumenów), charakteryzuje się klasą wodoszczelności na poziomie IPX3. Z kolei nóż Barrow Tech wykonany został z wytrzymałej i odpornej na korozje stali nierdzewnej 2CR13 oraz aluminium. Jego solidna konstrukcja zawiera większość niezbędnych narzędzi potrzebnych podczas wyprawy: nóż, otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, śrubokręty płaskie 4 mm i 2 mm, korkociąg, śrubokręt krzyżakowy oraz metalowe kółko umożliwiające przyczepienie do kluczy.

Ten niezwykle funkcjonalny zestaw to niezbędny atrybut każdego miłośnika wędrówek, a wysokiej jakości materiały z których zostały wykonane jego części to gwarancja niezawodności oraz wygody w użytkowaniu.

Narzędzia wielofunkcyjne Multitool TEM022 i TEM023

 

 

 

 

Z pozostałych nowości zaprezentowanych przez firmę Baladeo polecamy również bardzo solidne i konstrukcyjnie precyzyjne narzędzia wielofunkcyjne Multitool wyposażone w 12 funkcji: od kombinerek, przez otwieracze po 4 rodzaje śrubokrętów oraz bezpieczny system zamykania i nylonowe pokrowce. Dzięki kompaktowym wymiarom bez trudu zmieścimy je w plecaku lub kieszeni.

The subscriber's email address.