Nowości w ofercie firmy Jetboil na wiosnę 2020

Firma Jetboil zaprezentowała ostatnio kilka nowości na sezon 2020 poszerzając ofertę systemów gotujących m.in. o nowe, ciekawe kolory.

Przyciągająca wzrok

Na przyciągający wzrok i bardzo ładny, oryginalny czerwony kolor postawiono w serii kuchenek Precision Cooking System. Model Micromo Tamale zauważymy już z dalekiej odległości dzięki intensywności koloru, na pewno też ciężko będzie go zgubić lub nie zauważyć na szlaku. Kuchenka ta prostotę użytkowania wspaniale łączy z szybkością gotowania oraz z zawansowaną technologią w postaci regulatora płomienia. Model ten znakomicie spisuje się w trudniejszych warunkach pogodowych, nie tracąc na swej efektywności również przy minusowych temperaturach (-6°C) oraz podczas używania na większych wysokościach. Kubek kuchenki został wyposażony w neoprenową osłonę z uchwytem, która pozwala na pewne i bezpieczne przenoszenie go gdy zawartość została ugotowana oraz elastyczną pokrywkę.

Dla fanów kamuflażu

Z kolei dla wszystkich miłośników survivalowego i militarnego stylu przygotowany został kolor Camo topowej kuchenki Flash z serii Fast Boil System. Świetny wybór dla fanów kamuflażu, który optymalnie odwzoruje kolorystykę otoczenia jak np. lasu. Kuchenka Flash, oprócz nowego koloru, przyciąga nas swoją niesamowitą szybkością i mocą działania. Do zagotowania ½ litra wody wystarczy jedynie 100 sekund. Rekordowo krótki czas gotowania został osiągnięty dzięki unowocześnieniu procesu spalania oraz zoptymalizowaniu efektywności i precyzji pracy kuchenki. Udoskonalony został również system mocowania kuchenki do palnika, dzięki któremu jest ona bardziej stabilna na nierównym terenie. Izolacyjna neoprenowa powłoka posiada zmieniający kolor wskaźnik ciepła, który sygnalizuje, że zawartość kubka jest gorąca. Wyposażona została w zapalnik piezo, który pozwala na odpalenie kuchenki jednym przyciskiem nawet podczas silnego wiatru. Tak zoptymalizowana, lekka i kompaktowa kuchenka to prawdziwy skarb podczas wielodniowej wędrówki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Jetboil. Szeroki wybór modeli, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i funkcjonalnym sprawi, iż każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

The subscriber's email address.