Witamy!

Miło jest nam Państwa powitać na naszej nowej stronie internetowej. 

Mamy ogromną nadzieję, że nasza nowa odsłona zapewni Państwu łatwe i szybkie przeglądanie naszej oferty, a także być na bieżąco z nowościami z naszego świata outdoorowego. Aby umożliwić wygodniejsze poruszanie się po stronie, stworzyliśmy tematyczne zakładki, w których znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.

 

Dzięki zakładkom mogą Państwo przeczytać parę słów o nas oraz naszej pasji, która umocniła nas w środowisku outdoorowym. Możecie również poznać historię naszej firmy i nasze pierwsze działania w dziedzinie dystrybucji . Ponadto dodaliśmy możliwość pobrania poszczególnych katalogów każdej firmy, w których odnajdą Państwo dokładne informacje i parametry produktów co pozwoli na dokonanie w pełni zadowalających zakupów. Mieliśmy wielokrotnie zapytania w tej sprawie i od  teraz wszystkie katalogi dostępne są do pobrania w jednym miejscu. Na naszej nowej stronie dostępna jest również zakładka Aktualności. Dzięki niej będziemy mogli na bieżąco informować o nowościach w naszej ofercie, bieżących promocjach i różnych ciekawych wydarzeniach, w których bierzemy czynny udział.

W szczególności zachęcamy do sprawdzenia zakładki Oferta. Znajdą w niej Państwo informację o wszystkich markach które mamy w swojej ofercie. . Posiadamy w dystrybucji szeroką gamę artykułów outdoorowych, począwszy od niezawodnych, amerykańskich kuchenek Jetboil, termicznej odzieży sportowej Sensor, brytyjskich namiotów Terra Nova i Wild Country, czy też liofilizowanego jedzenia  firmy Travellunch.
Dla osób poszukujących praktyczności w połączeniu z wygodą użytkowania, wychodzi naprzeciw firma Loksak oraz Baladeo. Firma Loksak zadba o zapewnienie wodoodporności Państwa rzeczy osobistych, a Baladeo poręczne noże. Fani gadżetów również odnajdą
coś dla siebie dzięki firmie Munkees i ich akcesoriom, które posiadają designerski wygląd
w połączeniu z funkcjonalnością i najwyższą jakością materiałów.

Serdecznie polecamy również zapisanie się do naszego Newslettera, aby posiadali Państwo na bieżąco najnowsze informacje.

 

Zespół Freney

The subscriber's email address.