Akcesoria Jetboil

Producent zapewnia dostęp do różnego rodzajów akcesoriów, które mogą okazać się przydatne w trakcie użytkowania, a które również wykonane są bardzo solidnie, jednocześnie zachowując kompatybilność i efektywność.

Produkty

Garnek Cooking Pot

Garnek o pojemności 1,5 litra, zwiększy możliwości gotowania w terenie, zastępując tradycyjne naczynia kuchenne oraz pozwalając zaoszczędzić miejsce w bagażu. Dzięki zastosowaniu radiatora FluxRing proces gotowania odbywa się bardzo szybko pomimo większej objętości naczynia. Szeroko otwarta konstrukcja garnka ułatwia gotowanie większej ilości posiłków dla małych grup. Składany metalowy uchwyt oraz izolator pokrywający zewnętrzną powłokę pozwalają bezpiecznie obchodzić się z gorącą zawartością. Plastikowa pokrywka garnka może posłużyć jako talerz lub miska.

Naczynie kompatybilne z palnikami: Zip, Flash, MicroMo, MiniMo, Mightymo (aby użytkować z wymienionymi modelami należy użyć podstawki Pot Support, sprzedawanej oddzielnie, nie dotyczy palnika Mightymo),

Patelnia Summit Skillet

Nieprzywierająca patelnia z ceramiczną powłoką do smażenia bez tłuszczu, która znakomicie sprawdzi się w terenie. Jej funkcjonalność i kompaktowość nie tylko poprawi możliwości gotowania w terenie, ale dzięki niskiej wadze i niewielkim wymiarom znacznie usprawni podróżowanie. Posiada demontowalny uchwyt co bardzo ułatwia zapakowanie jej do plecaka, a nieprzywierająca powłoka usprawnia jej czyszczenie. Wykonana została z bardzo trwałego materiału co sprawia, iż jest odporna na zewnętrzne uszkodzenia.

Produkt jest w 100% eco-friendly, wolny od szkodliwych związków PFOA (pochodnych teflonu, nie zawiera kwasów perfluorooktanowych i innych szkodliwych dla zdrowia substancji). Zestaw zawiera łopatkę (umieszczona w rączce) a zróżnicowana grubość ścianki dla równomiernego rozprowadzenia ciepła.

Jetgauge

Wskaźnik pozwalający dokładnie zmierzyć poziom paliwa w kartuszu przed planowaną podróżą. Łatwy do odczytania format cyfrowy pokazuje procentowy poziom paliwa. JetGauge zaprojektowany został dla kartuszy JetPower o pojemności: 100, 230 i 450 gramów, jest kompatybilny z większością kartuszy typu izobutan/propan. Jest to niezwykle użyteczny oraz intuicyjny w obsłudze gadżet, nie zabierający wiele miejsca w plecaku, dzięki któremu na pewno nie zabraknie paliwa podczas wyprawy.

Fuel Can Stabilizer

Podczas przygotowywania posiłków w ternie nieraz bardzo ciężko jest znaleźć płaską powierzchnię na której rozłożymy swoją kuchenkę. Z pomocą przychodzi wtedy podstawka pod kartusz Fuel Can Stabilizer, która pozwoli skupić się nam wyłącznie na procesie gotowania zapewniając stabilność oraz bezpieczne i komfortowe korzystanie z kuchenki podczas użytkowania na nierównej powierzchni. Stabilizator mocuje się do dna kanistrów Jetboil, aby zapewnić regulowane wsparcie na skałach lub innych wyboistych powierzchniach. Dzięki składanej konstrukcji i wadze zaledwie 27 g można go przechowywać wewnątrz kuchenki.

Podstawka Pot Support

Jest to podstawkia wykonana ze stali nierdzewnej pozwoli na bezpieczne używanie różnego rodzaju tradycyjnych naczyń na palnikach Jetboil. Zwiększa wszechstronność kuchenek Jetboil i pozwala na przygotowanie posiłków dla większej grupy turystów. Jest bardzo lekka i łatwa do zamontowania na palnik – wystarczy nałożyć i przekręcić, a zastosowanie czterech podpórek niezwykle poprawi stabilność garnka. Mimo niepozornych wymiarów i wagi (35 g) jest niezwykle przydatna podczas biwakowania.

Coffe Press/ Grande Coffe Press

Niezbędny dodatek dla miłośników kawy, który dzięki dopasowanemu tłokowi z sitkiem pozwoli na przygotowanie aromatycznej i delikatnej kawy. Niezwykle trwały tłok zapewnia oddzielenie fusów od gotowego napoju i pozwala cieszyć się poranną filiżanką kawy podczas górskich wypraw lub campingu. Coffe Press nadaje się do kuchenek: Flash, Zip, Micromo. Natomiast Grande Coffe Press do kuchenek: Minimo, Joule.

Jako dystrybutor marki Jetboil na terenie Polski oferujemy bardzo szeroki katalog produktów, które sprawdzą się podczas wysokogórskich i ekstremalnych wypraw, jak również podczas wakacyjnego biwakowania. Nasze wieloletnie i pozytywne doświadczenia z firmą Jetboil, pozwalają nam zapewnić, iż wszystkie produkty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i doskonale spełniają swoją funkcję.

The subscriber's email address.