Precision Cooking Systems

Oprócz super szybkich kuchenek Jetboil oferuje również precyzyjne systemy
z innowacyjną regulacją płomienia, które pozwalają na rozbudowę biwakowego menu o duszone i doskonale usmażone potrawy. Zastosowana najnowocześniejsza technologia pozwala przygotowywać posiłki podczas każdej pory roku, nawet przy ujemnych temperaturach. Z kolei pełna, regulowana i 4 obrotowa kontrola płomienia, umożliwia precyzyjne dobranie wielkości płomienia do aktualnie przygotowywanej potrawy. Do każdego systemu gotowania dodatkowo dołączono podstawkę Pot Support, dzięki której na palnik możemy postawić większe, tradycyjne menażki turystyczne. Seria ta pozwala  na gotowanie nawet przy temperaturze do -6°C. Tak jak w systemach Fast Boil Systems wszystkie kuchenki są wyposażone w technologie FluxRing®, którya zapewnia bardzo wysoką sprawności energetycznej i optymalne wykorzystanie gazu.

Produkty

Jetboil Minimo

To opracowany i zbudowany model kuchenki przez inżynierów Jetboil z myślą o jak największej wygodzie w użytkowaniu przez turystów. Łączy w sobie wszechstronność i wydajność z ergonomiczną formą. Izolowane metalowe uchwyty menażki pozwolą pewnie złapać i przenieść ją wraz z gorącą zawartością. Nieco niższa wysokość menażki, a co za tym idzie – większa średnica, umożliwia sprawne mieszanie i zapobiega ryzyku przypalenia potraw. Jest to idealny model dla turystów lubiących nieco urozmaicić terenowe menu oraz pielęgnować swoją kulinarną pasję, także podczas wypraw, co jest wielkim udogodnieniem dla towarzyszy. Zestaw jest kompatybilny – palnik i kartusz mieszą się w kubku, co sprawia ze zajmuje mniej miejsca w bagażu.

 

Specyfikacja:

 • waga zestawu bez stabilizatora 415 g,
 • moc 1,75 kW,
 • objętość 1 litr,
 • czas gotowania: 2 min 15 sek. na 1/2 litra,
 • 100 g kartusz Jetpower wystarcza na średnio/około 10 litrów wody,
 • wymiary: 127 mm x 152 mm.

Jetboil Micromo

To bardzo lekki i kompatybilny model z oferty precyzyjnych systemów gotowania Jetboil. Prostotę użytkowania wspaniale łączy z szybkością gotowania oraz z zawansowaną technologią w postaci regulatora płomienia. Jest to model głównie przeznaczony dla osób podróżujących w pojedynkę lub dwójkę, znakomicie spisujący się w trudniejszych warunkach pogodowych, nie tracący na swej efektywności również przy minusowych temperaturach (-6°C) oraz podczas używania na większych wysokościach. Nieco inny kubek (0,8l) został wyposażony w neoprenową osłonę z uchwytem, która pozwala na pewne i bezpieczne przenoszenie go gdy zawartość została ugotowana oraz elastyczną pokrywkę.

 

Specyfikacja:

 • moc 1,75 kW,
 • pojemność 0,8 litra,
 • czas gotowania: 2 min 15 sek. na 1/2 litra,
 • 100 g kartusz Jetpower wystarcza na zagotowanie średnio/około 12 litrów wody,
 • wymiary 104 mm x 165 mm.

 

Palnik gazowy Jetboil Mightymo

Wsłuchując się w potrzeby Klientów firma Jetboil umieściła w swojej ofercie palnik pozwalający na wykorzystanie większości tradycyjnych garnków i patelni. Jest to niezwykle wszechstronny i kompaktowy palnik turystyczny o dużej mocy. Dzięki niewielkim rozmiarom, niskiej wadze oraz opcji złożenia trzech podpórek bardzo wygodny do spakowania. Palnik ten rewelacyjnie spisuje się w trudniejszych warunkach atmosferycznych, nie tracąc na swej wydajności nawet podczas minusowych temperatur. Jest to system regulowany, tak jak w przypadku kuchenek Minimo oraz Micromo, który działa do temperatury -6°C.

Specyfikacja:

 • czas zagotowania średnio/około 1 litra wody: ok. 3 min.,
 • wymiary: 104 mm x 93,5 mm.

Jetboil Joule

Zaprojektowany specjalnie tak, aby pokonać przeszkody w gotowaniu podczas ekstremalnych warunków pogodowych, kiedy temperatura spada znacznie poniżej zera. Niezastąpiony podczas wysokogórskich wypraw i wycieczek narciarskich, umożliwia przygotowanie posiłku dla większej ilości osób. Podczas ujemnych temperatur gaz zazwyczaj zmniejsza swoją objętość, stając się mniej efektywny. Kuchenka Joule rozwiązuje ten problem poprzez odwróconą konstrukcję kartusza, zapewniając podawanie gazu do kuchenki w formie ciekłego paliwa. Efektem tego jest bardziej wydajny, stały płomień podczas gdy zaawansowana technologia regulatora zapewnia precyzyjną kontrolę płomienia w mroźnych warunkach atmosferycznych (od lekkiego duszenia potraw do pełnego wrzenia). Wszystko to odbywa się poprzez wygodne pojedyncze naciśnięcie zapalnika piezo. Jest to model kuchenki, który zawiera 2,5 litrową menażkę z izolatorem i i radiatorem FluxRing®, umożliwiająca gotowanie dużych ilości wody. Ponadto posiada zaawansowany i precyzyjny zawór regulacyjny zapewniający kontrolę nad płomieniem przy temperaturze nawet -12 ° C

 

Specyfikacja:

 • waga zestawu 790 g,
 • pojemność 2,5 litra,
 • moc 3 kW,
 • czas gotowania: 2 min. 40 sek. na litr,
 • 230 g kartuszu Jetpower wystarcza na 24 litry wody,
 • wymiary: 165 mm x 203 mm,
 • kompatybilna z kanistrami paliwa Jetpower 100 g i 230 g.

Jako dystrybutor marki Jetboil na terenie Polski oferujemy bardzo szeroki katalog produktów, które sprawdzą się podczas wysokogórskich i ekstremalnych wypraw, jak również podczas wakacyjnego biwakowania. Nasze wieloletnie i pozytywne doświadczenia z firmą Jetboil, pozwalają nam zapewnić, iż wszystkie produkty są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i doskonale spełniają swoją funkcję.

The subscriber's email address.